DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

Dom Tymczasowy

Dom Tymczasowy jest bardzo ważnym ogniwem w procesie adopcji. Często to pierwszy przystanek w drodze do normalnego, szczęśliwego psiego życia.

Jeśli nie możesz adoptować dalmatyńczyka na stałe, to zaproponuj DT. Przyjmując pod swój dach dalmatyńczyka w potrzebie zobowiązujesz się do zapewnienia mu stałej opieki i socjalizacji. Jako opiekun w DT zobowiązujesz się do regularnego karmienia psa, wychodzenia na spacer, wizyt u weterynarza (jeśli jest to konieczne), ale przede wszystkim przygotowujesz psa do adopcji. W zamian dostaniesz wdzięczność i miłość uratowanego psa.

Szukamy prawdziwych miłośników rasy, którzy mają ogromne serce i warunki do opieki nad psami po przejściach. Zależy nam na bezpłatnych domach (ewentualnie za zwrotem kosztów karmy i opieki weterynaryjnej).

Wszelkie kwestie dotyczące sprawowania opieki nad psem w formie DT zawarte są w umowie, którą podpisuje z potencjalny DT z naszym przedstawicielem.

Jeśli masz pytania/wątpliwości zgłoś się do nas. Odpowiemy na każde i pomożemy wybrać „tymczasowicza”:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel: 605 636 441 – Magda; Gosia - 608 498 774

 

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl