DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

TOY

Imię: Toy
Wiek: 4 lata
Miejsce: hotelik
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 605 636 441; 608 498 774

 

Toy trafił do nas ze schroniska. Był w opłakanym stanie. W schronisku miał krwawe biegunki, nie chciał jeść. Nie zastanawiałyśmy się długo. 18 marca Toy przyjechał do kliniki w Warszawie. Przeszedł gruntowne badania, wyniki których o dziwo okazały się bardzo dobre. Toy ma bardzo mocno zapaskudzone uszy oraz liczne otarcie i modzele. To na szczęście "jedyne" jego dolegliwości. Przed świętami Toy trafił do naszego hoteliku. Tam kontynuowane jest leczenie - codzienna toaleta uszy, zakrapianie kropli, smarowanie odleżyn. Jak uporamy się z uszami Toy przejdzie zabieg kastracji i będzie mógł zamieszkać w nowej rodzinie.

Na razie szukamy dla Toya domu tymczasowego, który zaopiekuje się chłopakiem i dzięki któremu szybciej wyzdrowieje.

Toy bardzo ładnie dogaduje się ze wszsytkimi psami w hoteliku. Nie jest konfliktowy. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Otwarty i towarzyski.

Rany Toya

Toy w całej okazałości Śmiech

25/07/2013

Toy zamieszkał w nowym domu w Katowicach.

06/12/2013

Niestety w połowie listopada Toy wrócił pod naszą opiekę. Opiekunka Toya potraktowała go jak zabawkę... Pies się znudził i z dnia na dzień trafił na bruk.
Wszystkie historie jakie usłyszałyśmy od od tej pani nie mają absolutnie żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Toy mieszka teraz w domu tymczasowym w Krakowie. Nie ma żadnego lęku separacyjnego. Ładnie zostaje w domu, gdy domownicy wychodzą do pracy. Bez problemu dogaduje się z drugim tymczasowiczem - owczarkiem niemieckim. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest łagodny dla dzieci.

Szukamy dla Toya nowego, najlepszego domu.

Aktualne informacje o Toyu na naszym forum - Toy

22/02/2014

Toy w końcu odnalazł swoją rodzinę i przeprowadził się do nowego domku. Powodzenia chłopaku!

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl