DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

MARTA (KROPKA)

Imię: MARTA
Wiek: ok. 2 lata
Miejsce: DT
Status: gotowa do adopcji

 

 


Marta (Kropka) to prześliczna, młoda suczka (ok. 1,5- 2 lata). Ma umaszczenie podobne do dalmatyńczyka jest jednak znacznie mniejsza - sięga do kolana. Do schroniska trafiła latem i od razu podbiła serca wolontariuszy swoją urodą i zachowaniem. Marta (Kropka) jest niezwykle przyjazna wobec ludzi. Uwielbia być głaskana i przytulana. Nie wykazuje nawet śladu agresji. Z pewnością bardzo cierpi zamknięta sama w ciasnym boksie. Marzy o własnym domu i ciepłej dłoni nowego właściciela. Marta (Kropka) nie potrzebuje wiele - wystarczy jej bezpieczny kąt u boku człowieka. Nie jest duża, więc nadaje się do mieszkania w bloku. Suczka jest zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Sunia została wysterylizowana. Waży około 11 kg.


* * *
W niedzielę - 08/12/2013 - sunia przejdzie pod naszą opiekę i zamieszka w domu tymczasowym we Wrocławiu. U nas będzie miała na imię Marta(bo Kropek ci u nas dostatek...)

Wkrótce szczegółowy opis z DT i nowe zdjęcia. Już bez krat!

14/12/2013

Marta od tygodnia grzeje pupcię na kanapie u Kingi. Sunia jest urocza i grzeczna. Nie brudzi w mieszkaniu, ładnie zostaje sama, jak Kinga wychodzi na zajęcia. Jest łagodna i spragniona miłości. Bez najmniejszych problemów dogaduje się z innymi psami. Marta jest całkowicie gotowa do adopcji. Wszystkie ręce na pokład - szukamy domu stałego!

15/12/2013

filmik

08/01/2014

Wczoraj Marta zamieszkała w nowym domku. Powodzenia maleńka.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl