DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

GREY

Imię: Grey
Wiek: ok. 5 lat
Miejsce: hotelik
Status: gotowy do adopcji

 

 


5 stycznia pod naszą opiekę trafił Grey. Pies do tej pory stał na łańcuchu...
Psiak jest bardzo pozytywnie i przyjaźnie nastawiony do człowieka. Widział nas pierwszy raz a bardzo chętnie przychodził na głaski i przytulanie.
Grey jest w dobrej kondycji fizycznej. Jedną łapę ma wylizaną, pewnie na tle nerwowym...
Mimo swojej otwartości na człowieka psiak przejawia również zachowania lękowe. Jak podchodzi, czy podbiega, to ostatnie kroki robi pół pełznąc i kładzie się przy nogach. Na razie gardzi suchą karmą. Nie chciał też jeść jedzonka przywiezionego od poprzednich właścicieli... Jest nadal trochę zestresowany. Dopiero oswaja się z terenem, obecnością innych psów, hotelikowym boksem... Zachowuje czystość w boksie. Przez kolejnych kilka dni chłopak będzie się jeszcze przyzwyczajał się do otoczenia. Dalej w planach "testy" w temacie: psie znajomości. Dziś Grej został odrobaczony. W następnym tygodniu oględziny u weta i jeśli będzie ok, to od razu będziemy Greya kastrować.

Grey w swoim starym "domu"

a tu już bezpieczny w naszym hoteliku

Prosimy o wsparcie dla Greya. Adopcję wirtualną. Musimy opłacić hotelik, zaszczepić, wykastrować...

22/02/2014

Grey to pies torpeda. Nie do zdarcia. Spragniony kontaktu z człowiekiem. Uwielbia zabawy i brykanie. Psiak ma mocny charakter. Toleruje tylko uległe psy. Nie nadaje się do kotów. W domu może być np. łagodna suczka, która będzie się z nim bawiła, ale nie próbowała szefować. Energiczny, żywiołowy, uśmiechnięty. Czujny, obszczekuje każdego "intruza" który przechodzi obok terenu hoteliku. Gotowy do adopcji.

20/04/2014

Grey nadal czeka na dom. W hoteliku zaprzyjaźnił się z naszą nową podopieczną Zarą. Wciąż czeka na człowieka, który go pokocha...

01/07/2014

Grey jest spragniony kontaktu z człowiekiem. Uwielbia być głaskany, przytulany. Chętnie nadstawia się do wszelkich pieszczot. Bardzo nastawiony na człowieka, pojętny. Szybko się uczy. Dla Greya szukamy aktywnej rodziny, która oprócz całego ogromu miłości i ciepła zapewni mu dużą dawkę ruchu. Psiak lubi długie spacery. Obecnie przebywa w hoteliku pod Warszawą. Dogaduje się z suczkami i z uległymi psami.
Nie wiemy jak reaguje na koty.

Grey jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony.

01/03/2015

Grey znalazł dom. Jest szczęśliwy i w końcu ma swoją osobistą kanapę.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl