DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

GONZO

Imię: Gonzo
Wiek: ok. 5 lat
Miejsce: hotelik
Status: do adopcji

 

 

 


Gonzo ma ok. 5 lat. W dniu 8 stycznia został wyrzucony pod schroniskiem w Brodnicy. Pies jest zadbany, widać, że miał dom i swojego człowieka... Człowieka, który zgotował mu taki los...
Gonzo jest energiczny, żywiołowy. Mimo głuchoty radzi sobie doskonale. Jest zapatrzony w człowieka, uwielbia głaskanko i przytulanko.

23 stycznia Gonzo trafił pod naszą opiekę. Zamieszkał w naszym hoteliku.
Zaczynamy poznawać chłopka. Wkrótce będziemy mogły powiedzieć więcej o jego charakterze. W weekend będzie też nowa sesja
Psiak został w schronisku wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.

Serdecznie dziękujemy Kierownikowi schroniska w Brodnicy za osobiste przywiezienie psiaka do hoteliku.
Oby więcej takich ludzi stało na czele schronisk i przytulisk!

Apelujemy o pomoc dla Gonzo. Jeśli nie możesz psiaka adoptować w realu to zrób to wirtualnie. Bardzo prosimy. Miesięczny koszt pobytu Gonzo w hoteliku to 450 zł. Każda złotówka jest dla nas na wagę złota. Możecie też napełnić miskę Gonzo. Na nadciągające mrozy potrzebujemy karmy wysokoenergetycznej - Josera High Energy.

22/02/2014

Gonzo totalnie głuchy. Bardzo sympatyczny psiak. Na razie ma zapędy kopulacyjne, więc nie dogadał się z Samem i Greyem... Trzeba nad tym popracować.
Totalna energia, biega i bawi się. Trudno zrobić mu zdjęcie, bo od razu leci i każe się głaskać. Na pewno trzeba popracować nad jego żywiołowym charakterem. Wkrótce Gonzo zacznie pracować na obroży wibracyjnej, więc będzie z nim kontakt i stosunkowo szybko powinien być troszeczkę okiełznany. Z racji głuchoty nie odczytuje sygnałów werbalnych wysyłanych przez inne psy. Jego przyszła rodzina musi być przygotowana na psa energicznego, potrzebującego dużo ruchu i zabawy. Tak jak wszystkie pozostałe psiaki w hoteliku jest złakniony pieszczot i kontaktu z człowiekiem. Psiak jest bardzo ładny, proporcjonalny. W dobrej formie fizycznej. Gotowy do adopcji.

01/07/2014

Gonzo jest psem żywiołowym, radosnym i przyjacielskim. Pozytywnie nastawiony do świata – ludzi, innych psów i suczek. Lubi się bawić z psimi kolegami z hoteliku. Mimo swojej głuchoty psiak bardzo dobrze sobie radzi. Gonzo przebywa w hoteliku pod Warszawą.

Nie wiemy jak reaguje na koty.

Gonzo jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony = gotowy do adopcji

08/11/2014

Na początku października Gonzo zamieszkał w swoim nowym domu. Powodzenia chłopaku!

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl