DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

DUKAT

Imię: Dukat
Wiek: 3 lata
Miejsce: DT
*GŁUCHY*

 

 

 

Dukat ma 3 lata i jest głuchy od urodzenia. Bardzo dobrze sobie radzi. Poprzedni właściciele oddali Dukata, gdyż ten ganiał i dusił kury. Psiak nie wychodziła na spacery poza posesję i po prostu szukał sobie rozrywki. Dukat zamieszkał d domy tymczasowym w Krakowie. Na razie poznajemy chłopaka. Wkrótce pierwsze relacje. Jak tylko odkarmimy Dukacika, bo chudzieńki jest, to przejdzie zabieg kastracji.

tak Dukat mieszkał do tej pory...

tu już w domu tymczasowym

20/04/2014

Dukat akceptuje inne psy. Uwielbia długie spacery. Jest przyjazny w stosunku do człowieka. Jak każdy młody dalmatyńczyk potrzebuje aktywnych opiekunów, którzy zapewnią mu odpowiednią dawkę ruchu i zabawy.
W najbliższym czasie Dukat zostanie wykastrowany i zaszczepiony. Wtedy też będzie mógł przeprowadzić się do nowego domku.

01/07/2014

Dukat jest bardzo wrażliwy i delikatny. Mieszka w domu tymczasowym w Krakowie. Bardzo dobrze dogaduje się ze swoimi psimi współlokatorami. Nie miał też nic przeciwko jak przez jakiś czas mieszkał z nim kot. Bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Łagodny i spokojny. Umie chodzić na smyczy. Nie jest kłopotliwy.

Dukat jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony.

08/11/2014

Pod koniec wakacji Dukat zamieszkał we wspaniałym domu. Chłopaku, wygrałeś 6 w lotto!

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl