DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

AMBER

Imię: Amber
Wiek: ok. 4 lata
Miejsce: DT
Status: do adopcji

 

 

 

Opis suni ze strony schroniska: "F2114 - suka; sterylizowana; wielkość ok. 42 cm; rok urodzenia ok. 2010; wschronisku od 14.12.2013; przyjazna dla ludzi i innych psów; łagodna".
Opis suni w ogłoszeniu wolontariuszki, która szuka domu dla suni:
"Pamiętałam o wszystkim, notowałam sobie w główce:
- nie obgryzać kapci, gdy jestem sama i tęsknie, a one mają woń Pana,
- nie obsikiwać skórzanej kanapy w salonie,
- ładnie chodzić na smyczy, choć natura inna,
- przechylać łepek, gdy Pan coś mówi, aby myślał, że staram się zrozumieć,
- nie być ciężarem,
- unikać psot,
- nie niszczyć.

Wesołego merdania ogonkiem na przywitanie, wskakiwanie na kolana i tulenie się, bezgranicznej miłości i ufności – uczyć się nie musiałam, bo kochałam. Gdzieś zawiodłam moich ludzi, nie wiem tylko gdzie. Mogłabym się poprawić, ale już moi nie są. Co robić?

Przygarnij mnie proszę i pokochaj. Przeredaguje, zaktualizuję, zoptymalizuję, ulepszę, zmodyfikuję, udoskonalę dla Ciebie swoją listę – Idealnego psa według człowieka. Zrobię wszystko."

09/03/2014

Dziś pod naszą opiekę trafiła sunia ze schroniska w Bełchatowie - F2114....
Opiekunka z domu tymczasowego nazwała ją Amber.

Serdecznie dziękujemy Pani Oli od Suri i jej koleżance za błyskawiczną akcję, odebranie suni ze schroniska i przywiezienie do Warszawy.

Amber jest drobniutką, filigranową panienką. Bardzo ładnie jeździ samochodem. Sunia trafiła do domu tymczasowego do Agnieszki.
Na razie sunia odpoczywa. Jutro czeka ją przegląd u weterynarza. Wkrótce na pewno dowiemy się o suni nieco więcej.

Dla Amber potrzebujemy karmy - JOSERA SensiPlus lub JOSERA Festival. Bardzo prosimy o wsparcie malutkiej - przed nami wizyty u weterynarza...

Pierwsze obserwacje Agi:

"na spacerze spokojna i bardzo ciekawska. Nie szuka zaczepki u innych psów. Na rowerzystów nie zwraca absolutnie uwagi. Przy ulicy konieczna koncentracja bo wychodzi na jezdnię nie bacząc na nic. W ogóle to pieszczocha z niej. Łepek na kolana i mnie głaszcz"

20/04/2014

Nasza dzielna Amber poleca się do adopcji.
Grzeczna, sympatyczna, przytulaśna. Lubi zarówno spacerować jak i leniuchować najlepiej w objęciach ukochanego człowieka.
Jest ciekawa świata.... Jest idealna dla osób, które wolą mniejsze, filigranowe psiaki.
Domku gdzie jesteś??

Filmik --> https://www.youtube.com/watch?v=183fa7iLHbA

01/07/2014

Na początku czerwca do swojego domu pojechała Amber. Nasza malutka sunieczka zamieszkała z dwiema suczkami staruszkami. Doskonale odnalazła się w nowej rodzinie. Sunie sztaruszki przeżywają drugą młodość bawiąc się i chodząc na wycieczki z młodszą siostrą :)

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl