DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

MELANŻ

Imię: Melanż
Wiek: ok. 3 lata
Miejsce: DT
Status: przygotowywana do adopcji

 

 

 

Opis ze strony schroniska:


MELANŻ jest około 3-letnią, małą suczką o niebanalnej urodzie wygląda jak miniaturowy dalmatyńczyk, a do tego ma dwubarwne tęczówki. Do schroniska trafiła jako bezpańska w styczniu 2014 roku. Melanż jest u nas krótko i jeszcze nie do końca się otworzyła, jednak można stwierdzić, że posiada spokojne i łagodne usposobienie oraz pogodną naturę, lecz na zabawowe odruchy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Suczka rozpogadza się w kontakcie z człowiekiem, bardzo domaga się jego zainteresowania i towarzystwa. Kiedy biega bez smyczy, poświęca trochę czasu na zapoznanie się z otoczeniem, ale często kontroluje gdzie jest opiekun i wraca do niego w celu wymuszenia chwili pieszczot. Szybko nabiera zaufania i przywiązuje się do ludzi. Człowiek jest dla niej wielkim oparciem w radzeniu sobie ze stresem związanym z nowymi sytuacjami, przyszły opiekun powinien poświęcić czas na wzmocnienie u niej pewności siebie i samodzielności. Tę rozkoszną psinę polecamy rodzinom ze starszymi (nastoletnimi) dziećmi, dobrze będzie się czuła także u par oraz singli. Przynajmniej na początku Melanż będzie potrzebowała przewidywalności oraz spokojnej atmosfery, w której nabierze poczucia bezpieczeństwa. Przy stałym opiekunie psina pokaże dużo swoich walorów, już zapowiada się na kochanego i wiernego przyjaciela. Zdjęcia: Ewa Łukaszewska.

16/03/2014

Nasza cudna minidalmisia pozdrawia z domku tymczasowego. Norrisowy Kuba zabrał maleńką w poniedziałek ze schroniska. Sunieczka była kłębuszkiem nerwów... Bała się wyjść za mury schroniska. Teraz jest już w domu tymczasowym pod troskliwą opieką Ani. Meluśka jest na razie zamknięta i wycofana, ale z każdym dniem jest lepiej. Chciałaby mieć człowieka na wyłączność.

12/04/2014

Dla Melaśki nadal szukamy kochającego domu. Sunia jest miniaturowa, waga ok. 10 kg, 30 cm w kłębie. W tym mały ciałku jest olbrzymie serce, które bije dla człowieka. Melka jest w człowieka zapatrzona jak w obrazek. Towarzyszy mu wszędzie - podczas mycia zębów, gotowania, jedzenia, spania.... Ta jej miłość jest ślepa. Mela nie lubi konkurencji. Szukamy dla suni odpowiedzialnego domu bez innych zwierząt, w którym rodzina nauczy ją, że nie musi walczyć o względy człowieka, pokaże że można psa trzymać również na dystans i nie będzie oznaczało to odtrącenia. Melcia jest sunią bardzo niepewną siebie i potrzebuje wsparcia by stać się radosnym i pełnym życia urwisem.

01/07/2014

Na początku maja nasza mini dalmisia pojechała do nowego domu. Rodzina zwariowała na jej puncie. Melaśka jest oczkiem w głowie - rozpieszczana i kochana.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl