DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

SIMSON

 

Imię: SIMSON
Wiek: ok. 8 lat
Miejsce: hotelik
Status: gotowy do adopcji

 

 

Simson ma ok. 8 lat. Pod naszą opiekę trafił w połowie lutego. Był strasznie chudy. Teraz w hoteliku doszedł do siebie. Został wykastrowany. Jest zaszczepiony i zaczipowany. Jednym słowem - gotowy do adopcji.

Dla Simsona szukamy doświadczonego domu bez innych zwierząt. Simson nie akceptuje dużych psów. W hoteliku zakolegował się jednak z trzema małym suniami i z nimi jest ok. Jest dużym psem o wyjątkowej urodzie. Potrzebuje miłości ale również konsekwentnego prowadzenia. Boi się gwałtownych ruchów i podniesionej ręki.

17/07/2016

Simson nadal czeka na dom. Już prawie 1,5 roku mieszka w hoteliku i nie znalazł się nikt kto chciałby dać mu dom. Nie wiemy dlaczego.... Simson jest psem bardzo sympatycznym. Uwielbi akontakt z człowiekiem. Lubi bawić się piłeczkami. Nie poddajemy się i szukamy domu dla chłopaka...

18/08/2016

Simson nadal bez domu.... Powoli tracimy nadzieję..... :(

16/09/2016

Już powili traciłam nadzieję, że Simsonowi uda się znaleźć swoją rodzinę.....
Marzenia jednak się spełniają... :))))

Niniejszym ogłaszam najlepszą fundacyjną wiadomość w tym roku :)

Simson ma DOM!

W minioną sobotę spakował swój tobołek i przeprowadził się do Częstochowy.

Wczoraj otrzymałyśmy wiadomość od rodziny:

"Witam.
Simson już się dobrze zadomowił. Grzecznie czeka aż wrócimy do domu, zachowuje czystość, nic nie niszczy. W niedziele się kąpaliśmy. Codziennie rano biegamy chociaż musimy obaj popracować nad kondycja.

Jesteśmy po wizycie u weterynarza. Weterynarz stwierdziła ze Simson ma trochę za słabo umięśnione tylne łapy, chodzimy wiec na długie ale wolne spacery a intensywniejsze poranne są krótkie. Dodatkowo dostał tabletki na wzmocnienie stawów. Miał pobrana krew i z wyników wyszło białko na dolnej granicy i niedoczynność tarczycy. Jutro idziemy ustalić jakie będzie leczenie i we wtorek idziemy na odkamienianie zębów.

Widać ze czuje się już pełnoprawnym członkiem rodziny. Jest coraz spokojniejszy i widać ze coraz mniej zestresowany.

Wszyscy zwracają na niego uwagę. Czasem nawet widać ze auta z dziećmi zwalniają i rodzice pokazują na Simsonka palcem mówiąc coś. Dla nas jest najwspanialszy i jesteśmy strasznie zadowoleni. Dziwi nas ze tak długo nie mógł znaleźć domu.

Pozdrawiamy
Kamil, Nicole i Simson"

Takie wiadomości sprawiają, że mamy siły robić to dalej.

A takie rodziny jak Kamil i Nicole pozwalają nam dalej wierzyć, że na świecie są też dobrzy ludzie, którym zależy na psiakach....

Serdecznie dziękujemy za dom dla Simsona i życzymy długich lat razem.

 

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl