DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

GORDO

Imię: GORDO
Wiek: ok. 5 lat
Miejsce: hotelik
Status: gotowy do adopcji

***GŁUCHY***

 

Gordo trafił pod naszą opiekę w połowie lutego. Ma ok 5-6 lat. Jest głuchy. Dotychczasowe życie spędził wraz z rodzeństwem - Bachusem (pod naszą opieką - też głuchy) oraz Galą (znalazła dom) - mieszkając w rozwalającej się szopie. Jest bardzo energiczny. Gordo generalnie akceptuje inne psy - lepiej by były to suczki. Gordo z racji swojej głuchoty nie słyszy sygnałów ostrzegawczych wydawanych przez inne psy i czasami na tym tle może dojść do kłótni. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do człowieka.

18/10/2015

Gordo przebywa aktualnie w hoteliku pod Warszawą. Szukamy dla niego domu tymczasowego by zwiększyć jego szansę na adopcję. Jest psem bardzo radosnym i kontaktowym. Dogaduje się z innymi zwierzętami, sam z siebie nie wszczyna awantur, ale równocześnie nie da sobie w kaszę dmuchać jak atakuje go jakiś inny natarczywy pies.
Gordo potrzebuje dużo ruchu. Trzeba pamiętać, że jest głuchy, więc będzie wymagał specyficznej pracy. Chcemy w jego szkolenie wprowadzić obrożę wibracyjną, ale w warunkach hotelikowych niestety nie mamy za bardzo możliwości.
Dlatego szukamy domu tymczasowego, który podejmie się pracy z Gordo i przygotuje go do adopcji. Głuchy pies jest tak samo wartościowy jak słyszący. Jest wśród nas kilka osób, które mają głuche psy. Zawsze służymy pomocą i radą.
Dom tymczasowy otrzyma od nas wsparcie w postaci karmy, wyprawki oraz pomocy w opiece weterynaryjnej. Bardzo prosimy o szansę dla Gordo.....

06/02/2016

Do Gordona uśmiechnęło się szczeście :) Tuż przed świętami chłopak przeprowadził się do swojego nowego domu. Powodzenia !

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl