DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

CZAK I KROPKA

Imię: Czak i Kropka
Wiek: 12 i 8 lat
Miejsce: hotel dla psów
Kastracja: tak
Status: do adopcji
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 602 605 408 lub 605 636 441

 


Psy przeszły pod opiekę naszej Fundacji. Obecnie przebywają w hotelu dla psów. Zostały odrobaczone, zaszczepione. Są gotowe do adopcji.

W związku z tym, iż psy są bardzo ze sobą zżyte, szukamy dla nich domu, który pod swój dach przyjmie podwójne łaciate szczęście. Nie można ich rozdzielić na stare lata.

Są to psy bardzo dobrze ułożone, grzeczne. Względem innych psów przyjazne. Do dzieci mają anielską cierpliwość. Pilnie szukają kochającego domu na jesień życia. Jak są razem, to nie widać po nich, że są już dojrzałymi psami.


Hier Link zur Seite auf deutsch (oto link do strony w języku niemieckim)
Czak i Kropka

15/04/2011

Czak i Kropka znalazły dom. Zamieszkały razem w Bielsku Białej.

18/04/2011

Czak i Kropka od razu się zadomowiły. Już pierwszej nocy Kropka bez skrępowania wpakowała się Pańciostwu pod kołdrę, a Czak na fotelu oglądał telewizję.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl