DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

SANTA

Imię: Santa
Wiek: ok.3 lata
Miejsce: hotel dla psów
Sterylizacja: tak
Status: do adopcji
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 602 605 408 lub 605 636 441

 


Santa – sunia, która trafiła do schroniska w bardzo złym stanie fizycznym. Wyeksploatowana do granic możliwości. Była maszynką do rodzenia szczeniaków. Jest chuda, wymizerowana.

W schronisku przeszła zabieg sterylizacji i plastyki listwy mlekowej.

Mimo ciężkich przeżyć jest łagodna i spragniona kontaktu z człowiekiem. Bardzo pilnie szuka kochającego domu, lub chociaż DT.

10/04/2011

Santa nadal przebywa w schronisku. Bardzo lgnie do człowieka. Zgadza się z innymi psami. Jest gotowa do adopcji. Nie pozwól jej dłużej czekać.


Hier Link zur Seite auf deutsch (oto link do strony w języku niemieckim)
Santa

29/05/2011

Santa została zabrana ze schroniska i umieszczona w hoteliku dla psów. Jest łagodna i przytulaśna. Bardzo energiczna, uwielbia zabawy na świeżym powietrzu. Potrzebuje nauki chodzenia na smyczy, ale szybko się uczy. Lubi towarzystwo ludzi i innych zwierząt. Jest czysta - ładnie i wyraźnie sygnalizuje potrzeby. Dobrze znosi podróże samochodem i pociągiem. Bardzo pilnie potrzebuje kochającego domu!

13/08/2011

Santa nauczyła się chodzić na smyczy. Bardzo czeka na kochającego człowieka. Łagodna i towarzyska. Odwdzięczy się bezgraniczną miłością.

12/09/2011

Nasza kochana Santa w końcu się doczekała. W miniony weekend przeprowadziła się do nowego domu. Powodzenia malutka.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl