DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

TOFIK

Imię: Tofik
Wiek: 5 lat
Miejsce: hotelik
Status: do adopcji
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 605 636 441; 608 498 774

 


Tofik to 5 letni pies, który potrzebuje odpowiedzialnej rodziny i osoby, która nauczy go zasad dobrego wychowania, bo psiak próbuje czasem dominować. Jest miłym psem, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi ani psiaków. Piesek mieszkał w bloku i potrafi zachować czystość w domu. Tofik bardzo szybko przywiązuje się do nowych ludzi, to psiak spragniony miłości i prawdziwego domu, wymaga też ruchu żeby zrzucić kilka kilo.

23/11/2012

Tofik przebywa już w hoteliku. Jest absolutnie gotowy do adopcji. Bardzo przyjazny w stosunku do ludzi i innych psów. Jest zadbany, nawet wymaga lekkiego odchudzenia.

16/12/2012

Tofik pojechał do nowego domku. Wkrótce relacja.

01/04/2013

Niestety Tofik okazał się zbyt dużym wyzwaniem dla rodziny do której trafił. Psiak całkowicie zdominował ludzi. Rodzina całkowicie rozpieściła i "popsuła" Tofika. Psiak nie miał zapewnionej wystarczającej dawki ruchu. Zrobił się teraz z niego duży Mis Kuleczka. Tofik trafił do hoteliku, w którym przejdzie podstawowe szkolenie posłuszeństwa. Opiekunowie z hoteliku zadbają również o odchudzenie chłopaka. Tofik jak najbardziej nadaje się do adopcji, ale do odpowiedzialnych i doświadczonych opiekunów, takich, którzy będą z nim pracowali, zapewnią aktywne życie.

25/07/2013

Tofik jest gotowy do adopcji. Mieszka w hoteliku. Pod opieką p. Marka nabrał ogłady. Zakumplował się z Dexterem (który tez szuka domu). Obydwa nasze psiaki odwiedzają nawet dom opieki społecznej, wnosząc trochę uśmiechu wśród jego pensjonariuszy. Nowa rodzina Tofika powinna być konsekwentna i kontynuować pracę włożoną w chłopaka.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl