DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

NORIS

Imię: Noris
Wiek: 1 rok
Miejsce: hotelik
Status: do adopcji
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 605 636 441; 608 498 774

 

 

05/12/2012

Noris trafił pod naszą opiekę. Pierwszego grudnia dostałyśmy informację, że do schroniska trafił pies z paskudna raną wokół szyi. Wyglądało na to, że wrósł mu sznurek na którym był uwiązany.

Noris przyjechał do naszego hoteliku. Psiak do tego stopnia rozkochał w sobie wszystkich, że Pan Rafał z hoteliku postanowił wziąć go do domu i tam sprawować nad nim opiekę. Norisa obejrzały nasze Panie Wet. Kazały chłopaka podtuczyć, oczyściły ranę. Wkrótce Noris przejdzie zabieg kastracji i jednocześnie plastykę szyi. Psiak jest bardzo grzeczny i posłuszny ma około jednego roku i świetnie się prezentuje.

01/04/2013

Noris nadal czeka na swój upragniony dom i rodzinę. Psiak jest całkowicie gotowy do adopcji. Jest wykastrowany, zaszczepiony. Noris jest bardzo posłusznym i radosnym psiakiem. Potrzebuje aktywnych właścicieli, którzy zapewnia mu dużo ruchu, zabawy i zajęć. Noris dogaduje się z psami.

25/07/2013

Noris znalazł domek. Zamieszkał we Włocławku.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl