DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

STELLA

Imię: Stella
Wiek: 3 lata
Miejsce: hotelik
Status: do adopcji
Sterylizacja: tak

 Stella to radosna i przyjazna sunia. Kocha wszystkich w koło. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi. Oddana i spragniona miłości. Szukamy dla maleńkiej odpowiedzialnego domu, który pokocha jej żywiołowy charakter. Uwielbia się bawić. Aktualnie sunia przebywa w hoteliku.

24/01/2013

Relacja Moniki, która odwiedziła Stelle w hoteliku: "Stella to sunia bardzo podobna do Amorka, we dwoje super się dogadują, jakby jedno wspierało drugie, jest zrównoważoną, spokojna sunią, bardzo grzeczną i czyściutką, przytulaśną i całuśną. Jakby znalazła domek od zaraz jestem pewna, ze nie sprawiałaby w ogóle kłopotów, jest ułożona i czyściutka. Tylko odrobinkę lękliwą, na wyciąganą dłoń na początku poznania, kuli się, a potem już tylko całuski".

01/04/2013

W połowie marca Stella pojechała do swojego nowego domu. Dla Stelli udało sie nam znaleźć dom, dzięki szczegółowym relacjom Kingi, która dała jej DT. Kinga pracowała nad Stellą i tez między innymi dzięki jej zaangażowaniu Stella trafiła do odpowiedniego domu. Powodzenia malutka.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl