DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

ROBIN

Imię: Robin
Wiek: 5 lat
Miejsce: hotelik
Kastracja: tak
Status: do adopcji
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 605 636 441

 


Robin to pies uratowany przed uśpieniem. W schronisku wydano na niego wyrok śmierci. Po przyjeździe do hoteliku okazało się, że to wspaniały, poczciwy pies o łagodnym usposobieniu. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Jest gotowy oddać całą swoją miłość człowiekowi, który da mu ciepły kąt, pełną miskę i swoje serce!

Filmik

Robin

23/11/2012

Robin jest wspaniałym psem. Bardzo otwarty na człowieka. Jest grzeczny. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt. Robin wciaż czeka na to swoje jedyne miejsce na ziemi.

24/01/2013

Do Robinka w końcu też uśmiechnęło się szczęście. Dwa tygodnie temu chłopak zamieszkał w SWOIM domku. Ma tam koleżankę i kolegę i co najwazniejsze własnych, osobistych ludzi, którzy go bardzo kochają. Powodzenia piesku.

16/07/2016

Robin odszedł za TM :(

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl