DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

DINAH

Imię: Dinah
Wiek: 8 lat
Miejsce: schronisko
Status: do adopcji
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 605 636 441

 Dinah ma ok 8 lat.
Sunia trafiła do schroniska po śmierci dotychczasowego opiekuna. Jak widać na zdjęciach wiodła dobre życie.

Po latach spędzonych w kochającym domu na stare lata spotkał ją taki los.......

Szukamy dla suni domu tymczasowego lub stałego.

29/09/2012

Wydawał się, że do Dinah uśmiechnęło się szczęście. Sunia została adoptowana bezpośrednio ze schroniska.
Niestety w czasie wizyty poadopcyjnej okazało się, że Dinah nie ma należytej opieki. Pracownik schroniska zabrał ją z powrotem. Dinah nabawiła się silnej alergii pchelnej.

Bardzo pilnie szukamy domu tymczasowego dla suni, żeby wdrożyć należyte leczenie. Będą potrzebne kąpiele, a przy obecnych temperaturach w schronisku lub hoteliku z boksami zewnętrznymi jest to niemożliwe.

Oto relacja wolontariuszki ze schroniska:

25.09.2012 Dina odchorowała już chyba żałobę po ukochanym panu. Zaczęła cieszyć się z drobnostek, wyczekuje z niecierpliwością spaceru - merda ogonkiem, lubi być drapana i klepana ;) słucha poleceń, nie ciągnie na smyczy.. no pies idealny! szukamy ds lub dt! ciągle nie zaleczona alergia pchelna.
na spacerze spotkała się z młodą Molą ale nie przypadły sobie do gustu więc po pierwszym warknięciu ich drogi się rozeszły.
PS. Dina baaaardzo lubi pana Olka pracownika schroniska, tak bardzo wyrywała w jego stronę, ogon jej prawie nie wyrabiał z merdaniem ;) Nie chciała za nic wejść do kojca póki pan Olek był w pobliżu, aż ściągnęła sobie obrożę ze smyczą i pobiegła do niego:)

23/11/2012

Dinah trafila pod opiekę innej Fundacji. Powodzenia malutka.

15/12/2012

Dinah znalazła dom.

*******************

Dinah odeszła za TM :(

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl