DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

KIRA

Imię: Kira
Wiek: 8 lat
Miejsce: DT
Status: do adopcji
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 605 636 441 lub 608 498 774

 

Kira ma około 8 lat, niestety niewiele wiemy o jej przeszłości, ale widać, że mała nie miała w życiu szczęścia i nie spotkała na swojej drodze dobrych ludzi. Sunia była maszynka do rodzenia szczeniaków.
Jest łagodną, przytulaśną i przekochaną psinką. W miejscu, gdzie Kira przebywała ostatnio została dotkliwie pogryziona przez inne psy. Sunia miała też mocno powiększone narządy rodne. Po badaniach okazało się, że mała ma 4 cm torbiel na jajniku, która wymaga natychmiastowej interwencji.
Kira trafiła do kliniki, gdzie podjęto decyzję o natychmiastowej sterylizacji usunięciu torbieli.
W moczu małej wykryto liczne kryształy struvitowe, więc przez jakiś czas sunia będzie musiała jeść karmę anty-struvitową. Kira grzecznie zachowuje się w stosunku do innych psów, jest czyściutka w domu i ładnie chodzi na smyczy.
Po pobycie w klinice Kira trafiła do domu tymczasowego do Moniki.

Relacja Moniki:

"Kira to wspaniała sunia, uległa wobec ludzi, wobec psiaków to już zależy czy jej sie spodobają już jesteśmy po zdjęciu szwów, wszystko się pięknie zagoiło ale .... Kircia ma zatkane gruczoły w odbycie, jeden już wyciśnięty a w drugim jest tak gęsta wydzielina i jest taki duży że nasz pan doktor musiał jej coś tam wcisnąć żeby tę wydzielinę rozrzedzić, dopiero sroda-czwartek jedziemy na oczyszczanie. Sunia jest bardzo wrażliwa i strachliwa, wyraźnie dostawala niezłe lanie, cokolwiek przy niej robie musze robic bez gwaltownych ruchow i bez dzwięków ktorych nie zna bo ucieka albo sie kuli. Wyobraźcie sobie jemy sniadanie a sunia ucieka do przedpokoju :/ gdy moja Zakladka lazi wokol nas wszystkich i domaga sie smakolykow, nie widzialam jeszcze takiego zachowania u żadnego z psiakow. Wolałam ja az sie przełamała i w końcu weszła do kuchni ale i tak położyła sie na podłodze w kąciku, ogólnie suni teraz prawie nie ma, mam wrażenie czasami jakby starała sie być niewidzialna.
Niestety jak to mówią moi chlopcy juz ja popsułam Kircia sypia na łózku, obok mojej mamy, ktora jest po operacji a żebyście zobaczyły jak sie opiera jak chce ja chociaz na chwilke zrzucic zeby poprawic posciel mamie"

Kira jest gotowa do adopcji. Dla suni szukamy spokojnego domu, gdzie będzie mogła w końcu zaznać ciepła i miłości.

25/07/2013

Kira znalazła dom. Zamieszkała u naszej Pani Prezes :)


kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl