DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

NUKA

Imię: NUKA
Wiek: ok. 3 lata
Miejsce: hotelik
Status: gotowa do adopcji

 

 


Nuka ma ok. 3 lata. Pod naszą opiekę trafiła pod koniec listopada 2014 roku. Zabrałyśmy ją z jednej ze śląskich mordowni.
Sunia była bardzo wycofana i wystraszona. Pod troskliwą opieką Mazdy z hoteliku doszła do siebie i uczy się życia w rodzinie.
Nuka akceptuje inne zwierzęta. Jest terytorialna i czasami zdarza jej się za bardzo bronić swoich opiekunów i mieszkania. Dla Nuki szukamy spokojnych, zrównoważonych opiekunów, którzy otoczą ją opieką i miłością. Szukamy domu bez dzieci. Nowy dom Nuki musi podjąć szkolenie z behaworystą tak by zapanować nad jej lękami.

18/10/2015

Nasza Nuka nadal czeka na dom. Sunia uwielbia zabawy z piłeczką jest kontaktowa. Ma swoje lęki, ale już w dużym stopniu oswojone. Szukamy dla Nuki domu bez małych dzieci i innych zwierząt. Najlepiej by była jedynaczką. Rodzina, która ją adoptuje będzie miała w domu prawdziwego przyjaciela....

 

25/11/2016

Na razie z nieśmiałością i ostrożnością informujemy, że Nuka od tygodnia mieszka w nowym domu :)

Miałyśmy duże obawy jak sobie poradzi i jak rodzina poradzi sobie z jej lękami.

Na razie jest dobrze. Rodzinka jest cierpliwa i daje Nuce czas na aklimatyzację.....

Jesteśmy dobrej myśli i cały czas trzymamy kciuki.

 

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl