DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

LOLA

Imię: LOLA
Wiek: 5 lat
Miejsce: hotelik
Status: przygotowywana do adopcji

 

 

 

Lola to sunia po dużych przejściach :( Przez kilka miesięcy błąkała się po wsiach pod Częstochową. Przybłąkała się na działkę do Dobrej Duszy, która zaczęła sunię dokarmiać. Niestety sezon działkowy się skończył i Pani, która dokarmiała sunię nie bywała tam już tak często. Szukała dla suni pomocy w schronisku, w gminie, ale nikt nie pomógł i tak Pani trafiła na nas. My nie mogłyśmy zostawić Loli samej. Dzięki pomocy koleżanek z Fundacji Psia Duszka Lola trafiła do awaryjnego hoteliku. Okazało się jednak, że sunia jest bardzo wylękniona i wystraszona i reaguje na obecność człowieka agresją. Lola miała też paskudną ranę pod okiem, która wymagała ingerencji chirurgicznej.

W hoteliku sunia odnalazła spokój i powoli się wycisza. Została zaszczepiona, zaczipowana. Weterynarz wyczyścił uszy, gruczoły oraz obciął pazurki. Rana została zszyta. Pobrałyśmy też krew do badań.

Teraz powoli szykujemy Lolę do przeprowadzki do hoteliku z psim trenerem, który podejmie się resocjalizacji suni.

Walczymy o Lolę i jej szansę na nowy dom.....

17/07/2016

Lola zamieszkała w domu tymczasowym gdzie przechodzi resocjalizację.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl