DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

NIKO

Imię: Niko
Wiek: 2 lata
Miejsce: schronisko
Status: do adopcji
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 605 636 441; 608 498 774

 

Niko to młody - niespełna 2 letni piesek w typie dalmatyńczyka. Jest psem radosnym i chętnym do zabawy. Ponieważ jest psiakiem młodym jest żywiołowy i ruchliwy. Kocha ludzi i szuka z nimi kontaktu, pomimo, że poprzedni opiekun oddał go do schroniska. Niko jest łagodny i bezkonfliktowy.
Przebywa w schronisku w Opocznie - czy to miejsce dla tak ślicznego i młodziutkiego pieska? Pomóżmy mu znaleźć domek zanim zacznie się zima.

23/11/2012

Gosia: pytałam jak Niko zachowywał się na spacerku - ponoć jak na psiaka, który 2 tygodnie nie wychodził z boksu schroniskowego to nawet grzecznie chodził na smyczy. Stał spokojnie i czekał, żeby mu założyć obroże i zapiąć smycz. Jest młody i wszystkim zainteresowany, ale nie wyrywa rąk. W stosunku do ludzi bardzo towarzyski, zero agresji. Co do innych piesków nie miał z nimi kontaktu na spacerku, ale w schronisku nie zauważono, alby był z tym problem, raczej szuka towarzystwa do zabawy, a nie do bójki.

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl