DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

LORD

Imię: Lord
Wiek: 11 lat
Miejsce: hotelik
Status: do adopcji

 

 

 

Lord ma 11 lat. Niestety jego życie potoczyło się tak, iż z dnia na dzień stał się psem bezdomnym. Kiedyś miał rodzinę i ciepły kąt. Lord jest psem spokojnym, ułożonym i absolutnie niekłopotliwym. Niestety w związku z dojrzałym wiekiem trzeba o chłopaka trochę zadbać. Psiak ma podwyższone wskaźniki wątrobowe. Powinien jeść specjalistyczną karmę lub dostawać suplementy. Lordzik ma również nieładną rankę na łapce, ale z tym już walczymy.

Dla Lorda szukamy domu spokojnej starości, gdzie w spokoju, otoczony miłością i opieką będzie się cieszył życiem. Na teraz, na już - potrzebujemy domu tymczasowego, który zajmie się Lordem i podreperuje jego zdrówko. Ze swojej strony zapewniamy karmę i opiekę weterynaryjną.

Pies przebywa aktualnie w hoteliku pod Warszawą. Potrzebujemy wsparcia na opłacanie jego pobytu i leczenie chłopaka. Każdy grosz jest na wagę złota.

12/10/2013

22 września Lordzik pojechał do swojego nowego domku. Chłopak zamieszkał u Martiny, która wspierała go jak jeszcze był pod naszą opieką. W nowej rodzinie ma kolegę i koleżankę i kochających ludzi :) i w końcu uśmiechnięty pychol.

****************

W maju 2015 roku Lord odszedł za Tęczowy Most....


kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl