DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

DOMY TYMCZASOWE PILNIE POSZUKIWANE

Kochani! Apelujemy o domy tymczasowe dla naszych łaciatych podopiecznych. Dom tymczasowy zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniego domu dla naszych dalmatyńczyków. Bardzo prosimy - zapewniam...

DEXTER

Imię: Dexter
Wiek: 2 lata
Miejsce: hotelik/klinika
Status: do adopcji

 Pod naszą opiekę trafił 2-letni Dexter. Przez ostatnie półtora roku psiak stał przy budzie na łańcuchu. Psiak jest z kiepskim stanie. Chudy - waży zaledwie 17 kg. Skóra w bardzo złej kondycji, wylizane łapy. Liczne obtarcie i rany.
Dexter jest młodym dalmatyńczykiem, spragnionym ruchu i miłości człowieka. Rozsadza go energia. Jest wszystkiego ciekaw. Najchętniej byłby w kilku miejscach na raz.
Psiak przebywa aktualnie w klinice. Dostaje antybiotyki. Ma zapalenie pecherza. USG wykazało również kryształy w pęcherzu.

Szukamy dla Dextera doświadczonego domu tymczasowego, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu, nauczy życia w rodzinie, da stabilizację i wyciszy buzujące w nim emocje.

Dexter w złej kondycji fizycznej

25/07/2013

Psiak trafił do wspaniałego domu tymczasowego, w którym przeszedł socjalizację. Opiekunowie otoczyli go ogromną miłością i cierpliwością. Niestety Dexter nie mógł zostać u nich na stałe. Obecnie psiak przebywa w hoteliku dla psów, gdzie oprócz podstawowej opieki zajmuje się nim szkoleniowiec. Dex jak na młodego dalmatyńczyka przystało tryska energią. Uwielbia biegać i się bawić. Potrzebuje konsekwentnych i aktywnych opiekunów, najlepiej doświadczonych znawców rasy, którzy będą kontynuować szkolenie i wykorzystają pracę w Dextera już włożoną. Dexter nie może mieszkać z kotami. Psy toleruje, aczkolwiek lepiej jak będzie jedynakiem. Psiak jest wykastrowany, zaszczepiony i gotowy do adopcji. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

06/12/2013

Dexter wciąż czeka na swój jedyny, odpowiedni dom. Nowa rodzina Dextera musi mieć dla niego dużo cierpliwości, czasu, miłości.... Pod okiem Pana Marka, zrobił ogromne postępy, jest bardziej opanowany, spokojny. Uwielbia biegać i się bawić. Dla Dextera szukamy domu z ogrodem, tak żeby oprócz spacerów zewnętrznych miał tez dostęp do terenu ogrodzonego, na którym będzie mógł się bawić i biegać kiedy tylko zechce. Pies jest bardzo żywiołowy. Rodzina Dextera musi być aktywna. Dex nie jest typem psa kanapowego.

01/07/2014

Niestety Dexter do tej pory nie miał szczęścia do rodzin adopcyjnych.... Psiak jest grzeczny, zgadza się z innymi psami. Nie przepada za kotami. Uwielbia długie spacery i zabawy piłką. Niestety ma problem z nietrzymaniem moczu. Został przez nas gruntownie przebadany i niestety lekarze nie potrafią powiedzieć co mu jest. Posikuje w momentach nadmiernej ekscytacji i we śnie. Szukamy dla niego spokojnego domu, który zaakceptuje jego przypadłość i będzie go kochać takim jaki jest. Dla Dextera szukamy domu z ogrodem.

08/11/2014

Pod koniec wakacji Dexter pojechał do swojego domu. Wreszcie chłopak trafił na odpowiedzialnych ludzi!

***************

Dexter odszedł za Tęczowy Most.... Za szybko.... :(

kliknij na "pokaż baner" aby wygenerować jego kod na swoją stronę.

Magda – 605 636 441

Gosia - 608 498 774

e-mail: dalmatynczyki@wp.pl